Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Oljetryck 12689193



*

nr 1268 9193


Oljetryck

förgylld ram, 94x70 cm


Kondition: skadad

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

Sista tid för bud online:

måndag 12 augusti 2019
kl 18:17:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
9/8 22:28:20 1      100 kr
11/8 13:36:19 2      150 kr
12/8 17:46:24 3      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram guldfärgad gyllene konst oljetryck
  • 6363 Batiktavla
    Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:32
  • 6313 EmaljmÃ¥lningar
    2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:39
  • 8050 Fotografi
    Staffan Redin (1962), kropp, Signerad a tergo, dat..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:37
  • 8024 Konsttryck
    Zhen-Huan Lu, "American Flag", yttermått inklusive..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 18:09
  • 1010 Konstverk
    Allen Jones, "Shoe Box", 7 st litografier + skulpt..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:01
  • 8058 Ritning
    Fastighet, Kv Klippan, Stockholm. Signerad, datera..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:49




Ladda ner broschyr